ATSO Başkanı Göktaş, 2020 Yılında Yatırımcılar Artacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ATSO Başkanı Göktaş, 2020 Yılında Yatırımcılar Artacak
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Dünya Genelinde yaşanan ekonomik savaşların durulmaya başladığını ifade ederek 2020 yılında Aksaray’a yeni yatırımcılar kazandırmak adına çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Türkiye’nin yapılan ekonomik savaşlardan etkilendiğini ifade eden ATSO Başkanı Göktaş, “Türkiye başta olmak üzere geçtiğimiz yıllar içerisinde ekonomi savaşlarında en fazla etkilenen ülkelerde hükümetler ve iş dünyası tarafından atılan adımlar neticesinde yeni yatırımcılar ortaya çıkmaya başladı. Bu kapsamda Aksaray İş Dünyası olarak bizlerde şehrimize yeni yatırımcılar kazandırmak ve ilimizin sanayisini büyütmek adına çalışmalar yapıyoruz. Organize Sanayi Bölgemiz ve genişleme alanları başta olmak üzere şehrimizin her bir noktasına nasıl bir yatırımcı kazandırabiliriz noktasında Yönetim Kurulumuzla görüşmeler gerçekleştirerek fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

“Araya Da Gireriz”

Yatırımcıların Aksaray’a gelmesi için gerekli olduğu zamanlarda kendilerinin de araya gireceğini ifade eden Göktaş “Geçtiğimiz günler içerisinde Türkiye’nin en büyük Tekstil firmalarından birisi olan Lc Wakiki ile şehrimize yatırım noktasında görüşmeler gerçekleştirdik ve Aksaray’ın yatırım noktasında çok önemli bir il olduğunu dile getirdik.  İnşallah yatırımcımız Aksaray’ı tercih edecektir ve şehrimiz büyük bir yatırımı daha kazandıracaktır. Bundan sonraki süre zarfında gerekirse yatırımcılara bizler giderek Aksaray’ın önemini dile getireceğiz. Bu şehrin stratejik konumu öylesine önem arz ediyor ki bunun avantajlarını en iyi şekilde kullanmalıyız. Bu kapsamda Aksaray kamuoyunun ve üyelerimizin bilmesini istiyoruz ki Aksaray 2020 yılı sonunda çok farklı ve büyüyen bir sanayi kentine doğru hızlı bir şekilde yol alacaktır” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Türkiye Kayıp Yıllarını AK Parti İle Yeniden Kazandı”Önceki Haber

“Türkiye Kayıp Yıllarını AK Parti İle Ye...

Belediye'den Eğitime DestekSonraki Haber

Belediye'den Eğitime Destek

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!